superpsy

superpsy

Witaj na mojej stronie

Witaj!

Skoro widzisz ten komunikat, to znaczy, że właściciel tej strony uruchomił ją, lecz jeszcze nie dokonał zamieszczenia swoich treści. Zapewne uczyni to niebawem.

Strona jest oparta na popularnym cms-ie Joomla, zainstalowanym na darmowym hostingu PRV.PL

Zakładając konto na darmowym hostingu PRV.PL otrzymujesz możliwość automatycznej instalacji Joomli. Jest to bardzo przydatna funkcjonalność, gdyż nie musisz się martwić o konfigurację parametrów, np. połączenia z bazą danych - po prostu wykonujesz kilka kliknięć i w ciągu kilku sekund na Twojej stronie pojawia się działający skrypt Joomla, a Ty otrzymujesz dostęp do panelu administratora, gdzie Twoim zadaniem jest jedynie zamieszczenie treści na swojej stronie.

Zobacz jakie to proste >>

Do wyboru otrzymujesz także pakiet kilkunastu szablonów graficznych o różnorodnej tematyce, dzięki czemu możesz wybrać odpowiednią szatę graficzną dla Twojej strony. Szablony i sama Joomla są dostosowane do obsługi urządzeń mobilnych, zatem Twoja strona będzie poprawnie wyświetlana na każdym urządzeniu, od smartfona z wyświetlaczem 4 cale, poprzez tablety, laptopy, komputery (np. z monitorami 20-24 cale), aż po telewizory o przekątnej 50".

Te i inne funkcjonalności otrzymujesz ZA DARMO! Bez ukrytych zapisów mówiących, że dotyczy to np. kilku dni lub miesięcy.

PRV.PL to marka darmowych usług hostingowych, która działa nieprzerwanie od roku 2000. Pomimo tak odległych początków, rozwijamy się i idziemy z duchem czasu - czy wiecie, że jako pierwszy darmowy hosting udostępniliśmy możliwość uruchamiania skryptów w PHP7? 

Poczytaj więcej o naszych usługach hostingowych >>